První kapitola parodie stmívani ► Zde ◄ přečti si a napiš svůj názor :)
Spřátelíš ??? ► Zde ◄

Zoufalství O.o = časté

3. february 2012 at 22:10 | Kléér |  ♥Téma-týdne♥

ZOUFALSTVÍ O.o

Mě to prostě nedá nenapsat k Tématu týdne ^^... obzvlášť když znovu to tu "rozjíždím" :D :D .....


ZOUFALSTVÍ


Já beru zoufalství jako velkou bezmoc.. Jakoby jsme nemmohly prostě už nic udělat.. Jakoby jsme sami doma, všude je ticho které vám leze na mozek..
Nerozlišuju zoufalou náladu od Depky.. Zdá se mi to velmi podobné... Navzdory názorům... neznám mezi tím rozdíl :D

ZOUFALÉ ČASY SY ZASLOUŽÍ ZOUFALÉ ČINY

NEvím jak vy ale já když jsem velmi v háji tak jsi pouštím smutné písničky :D ne že by mě pomáhali ke zvednutí nálady. spíš naopak.. ale prostě mám pocit že na tom ješte nejsem tak nejhůř :))

Poslední dobou jsem těch zoufalích dnů měla celkem dost ! :) ať už z úplných pičovin nebo celkem závažných věcí :D .. nenapíšu zde ty vážne :D páč jsu celkem i jakoby osobní.. ale ty pičovnky jsou třebas jedna 27.1.2012 měl v PRAZE v P.M.clubu vystoupení RAEGO :D .. chtěla jsem tam strasně jít .. jsem z Brna takže 1.Problém? daleko 2.Problem? nebyly chechtáky na cestu 3.Problém? byla bych tam sama... a prostě už jsem věděla že tam nebudu tak proste zachvat zoufalství nacestě :D ... po čase jsem zjistila že tam bude hooodně lidí ! :) a i z Moravy což bylo fajn.. ale nic se mnou společného :D :D :D ... (díky tomu má rád moravu) trošku víc odbočuju :D stejně si to nikdo nečte :D :D .... pak VĚKOVÉ OMEZENÍ :O 4.Problém? až od 16-ti :O .. tak to byl konec jako ! ://... ale co tak jsem si řekla že nekdy bude v brnisku.. šla jsem dál.... Byly z toho videa a to už jsem psychycky nezvladla.. bylo toho prostě moc :// A prostě Zoufalá doba si zasloužila zoufalej čin: nevím přesně kdy ale myslim ze chvilku před nebo po koncertu (chvilkou mislím dny) jsem si přidala jednu FANS a nelituju toho ♥ bylo to to nejlepší rozhodnutí ! :)) jsem za ni rada a pisu si s ni kazdej den..

a tak si říkám že i z toho nejtemnějšího dna se dá dostat nahoru a to hlavně tím že věříš jdeš a dokážeš ! :))))


vím že jsi to nikdo nečte a le pokud jo vím že to nebude dávat smysl a možná to i zahne někam jinam.. prostě jsem se nechala unést skušenosti.. ne zrovna hezkou ale štastnej konec to mělo :)))

by KlÉR :)))
 

2 people judged this article.

Poll

Téma Týdne - Líbí se ti můj článek ?

Ano
Není špatnej
Ne

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement