První kapitola parodie stmívani ► Zde ◄ přečti si a napiš svůj názor :)
Spřátelíš ??? ► Zde ◄

Piercing jazyka

7. august 2011 at 14:16 | xkajiiikax |  ♥_♥Jazyk♥_♥

Piercing jazyka


Já si nemůžu pomoct :(. Děsně se mi to líbí a děsně moc to chci.. Děsně závidím všem co to mají.. Děsně závidím těm co to rodiče dovolí..

Slyšela jsem, teda četla jsem že se to dá "skrýt" před rodičma. Nevím jak byto prošlo. Ale jednou to zkusím. Chtěla bych něčí radu.

Kamoška si dělala pirc do jazyku před pár dny.. Nevím jak je na tom teťkom s tím jazykem, ale to zjistím hned jak bude na netu :"D.

Zatím mám 150,- a potřebudu tak zhruba 700,-. Nevím kde to seženu ale co mamka říkala že mě na to klidně dá.

Otec s tím nesouhlasí. Ani nevím proč prostě že ne, ale mamka řekla klidně ano. Jenže já bych jsem si to nechala udělat s doprovodem mamky jenže se bojím že když s tím přijdu dom a otec to pozná tak že mě vyhodí, nebo mě to vytrhne. (i když nvím jak by to udělal). :D

Mám totiž menší roblém rodiče jsou totiž rozvedení a bydlijou každej jinde. A já jsem s otcem protože mamka si myslim že by neměla dost peněz na to aby me prostě uživyla. Jinak bych šla hnedka za ní, a měla Pierc.

Přečetla jsem si o tomto piercu snad tunu informací. Teťkom už mám jenom strach aby mě to nějak nezačlo hnisat nebo tak nějak až ho budu mít. A hlavně doufám že to budu mít co nejdřív. Chci s tím vyhodit Aspoň DEVÍTKU.

NO ŘEKNĚTE SAMI!! CO SI MYSLÍTE O PIERCU V JAZYKU???
 

2 people judged this article.

Poll

Líbí se ti můj blog? :]

Ano
ne

Comments

1 Sikuri Sikuri | Web | 7. august 2011 at 14:57 | React

No vytrhnout ti to může velmi snadno, jenže pak můžeš vykrvácet, tak nevím proč by to dělal :D
Já osobně netuším, co všichni mají s tím neustálým značkováním vlastních těl, ale zrovna do jazyka??
Nějakou dobu budeš mít oteklou tlamku a navíc to strašně bolí. Když si dáš moc tlusté, je to ještě horší a když moc tenké, pořád se ti to bude zahakovat mezi zuby... :-D

2 Anett //Sbčko :o*// Anett //Sbčko :o*// | Web | 13. august 2011 at 9:00 | React

já mám dva,, madonku a v jazyku. jazyk bylel uplně nejmín(nejvíc tetování)nechala jsem si ho píchnnout když mi bylo 15.Naši byli taky rozvedení a táta mi to dovolil a máma ne.Táta mi dal na to prachy(650)a máma o tom 3měsíce nevěděla až když jsem jí to řekla, a když to zjistila tak se jen smála a chtěla to pořád ukazovat.Tak 3dny máš ten jazyk otekli jak kdybys měla v držce bramboru ale nikdo to nepozna.někdo šišlá, ja ne.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement